+31 623 946 617 office@5alfa.com

Mentoring "Mistrz Biznesu"

Twoja inwestycja za 3 dni mentoringu: 1490€ (+BTW)

3-dniowe intensywne spotkania mentoringowe w małej grupie (4-6 osób), podczas których opracujesz biznes plan, strategię działania oraz plan marketingu dla Twojego biznesu. Indywidualne podejście i praca w zamkniętej, zaufanej grupie zapewnia maksymalny efekt i da Ci boost, którego potrzebujesz do prawdziwego rozwoju Twojej firmy.

Dlaczego powinieneś wziąć udział w mentoringu „Mistrz Biznesu” ?

 • Pragniesz w pełni realizować swój potencjał i potencjał swojej firmy
 • Pragniesz zarabiać więcej
 • Brak Ci strategii
 • Nie wypracowałeś modelu biznesu
 • Pragniesz zdobyć skuteczną wiedzę i wsparcie w realizacji Twoich celów
 • Pragniesz poznać techniki z obszaru brandingu, content marketingu, storytellingu i sprzedaży
 • Pragniesz poznać ciekawych ludzi, pełnych pomysłów, którzy zarażą Cię do działania

Jeżeli utożsamiasz się z którymś z powyższych podpunktów, to „Mistrz Biznesu” jest z pewnością dla Ciebie.

 

 

Kontrola nad tym, co chcesz osiągnąć

Jako niezależny przedsiębiorca musisz się nauczyć w praktyce co działa, a co nie, poprzez upadki i podzwiganie się z nich. Czasem prowadzi to nawet do bankructwa. Ale wyobraz sobie, jakby to było jakbyś mógł uniknąć wiele z tych bolesnych błędów i mógł bezpośrednio zastosować wypróbowaną formułę sukcesu?
Podczas spotkań mentoringowych „Mistrz Biznesu” odkryjesz jak mieć kontrolę nad wynikami, które chcesz osiągnąć. Wyrobisz efektywny system dla Twojego biznesu. Zrobisz plan, dzięki któremu krok po kroku będziesz skutecznie rozwijać swoją firmę. Nauczysz się jak pozyskiwać dobrych klientów i jak utrzymywać z nimi relacje, aby powracali. Odkryjesz jak uczynić Twój produkt czy usługę czymś, czego Twoja grupa docelowa będzie pragnęła.

Co odkryjesz?

 • Jak spowodować aby Twoja misja przynosiła Ci dochody
 • Jak zbudujesz status eksperta na Twoim rynku
 • Twoją strategię marketingową i związane z nią narzędzia
 • Jak skupić się na najważniejszym i osiągać lepsze rezultaty w mniej czasu
 • Jak pracować skutecznie z małym budżetem
 • I jeszcze wiele więcej…

 

Uczestnictwo w Mistrzu Biznesu to najlepsza inwestycja, jaką możesz ponieść dla rozwoju swojego biznesu.

 

Praktycznie

 

„Mistrz Biznesu” składa się z 3 całodziennych spotkań mentoringowych w małej zamnkiętej grupie (4-6 osób). Podczas tych spotkań poprowadzę Cię krok po kroku przez zawiłości biznesu, od strategii do planu działania. Spotkania mają charakter praktyczny i warsztatowy, tzn. uczestnicy otrzymują instrukcje i wykonują zadania związane z prowadzeniem własnej firmy i dowiadują się jak konkretnie w praktyce zastosować najlepsze dostępne narzędzia do realiów własnego biznesu. Jako wynik udziału w programie zbudujesz własną strategię, plan biznesu, i plan marketingowy dla Twojej firmy.

Zdradzę Ci, jakich strategii i narzędzi używam sama, aby rozwijać swoją firmę i odpowiem na każde Twoje pytanie.

Otrzymasz również dodatkowe materiały szkoleniowe, certyfikat Mistrza Biznesu oraz status Członka VIP w Klubie Dobrego Biznesu.

 

Doświadczenia innych przedsiębiorców

Wielu początkujących przedsiębiorców rozpoczyna działalność bez konkretnego planu. Jakie są tego rezultaty? Na pewno je rozpoznajesz.. tysiąc różnych pomysłów, nie wiadomo na czym się skupić, skakanie „z kwiatka na kwiatek”, chaotyczne kampanie reklamowe, na zasadzie prób i błędów, nieskuteczne docieranie do klienta, wpędzanie się w zbyt duże koszty, za mała liczba klientów, za małe dochody.. Ja też tak zaczęłam i dopiero po pewnym czasie doceniłam, co może zrobić dla mnie dobry, przemyślany plan, zdefiniowanie kim jest mój klient, jakie dochody mogę osiągnąć, ukierunkowanie marketingu i wydawanie pieniędzy tam, gdzie ma to sens. Rozpoznając ten problem u wielu innych przedsiębiorców, bazując na własnym pozytywnym doświadczeniu, chcę przekazać moją wiedzę i dać Tobie szansę również na to, co mnie spotkało po wprowadzeniu odpowiedniej strategii – więcej klientów, większe dochody i mniej stresu! Dlatego skorzystaj koniecznie z tego programu – jestem pewna, że wyjdziesz z poczuciem, że możesz pracować inaczej i dużo lepiej rozwijać swoją firmę!

Adres

Szkolenie odbędzie się w lokacji Zandstraat 19, Culemborg

 

Zgłoszenia

Gwarantujemy miejsce na szkoleniu tylko po uiszczeniu wpłaty. Ilość miejsc na udział w tym programie jest ograniczona do 6 miejsc.