+31 623 946 617 office@5alfa.com

Szkolenie "Strategia budowania marki"

Twoja inwestycja: 100€->75(+BTW)

Na tym szkoleniu zapoznasz się z zakamarkami budowania marki i wypracujesz zarys strategii odpowiedniej dla Twojej firmy. Będziesz wiedział, jakie kroki konkretnie podjąć, aby Twoja marka zaistniała w świadomości Twoich klientów w taki sposób jaki Ty chcesz.

 

To szkolenie jest dla Ciebie, jeżeli:

  • wiesz już, że marka to dużo więcej niż logo i strona www, ale nie wiesz dokładnie co, i jak się zabrać do budowania marki
  • chcesz, aby Twoja firma była rozpoznawalna wśród Twojej grupy docelowej
  • chcesz móc zastosować wyższe ceny na Twoje usługi czy produkty
  • chcesz, aby klienci Cię polecali i promowali Twoją firmę

Podczas tego szkolenia przeprowadzę Cię krok po kroku przez najważniejsze elementy budowania marki oraz razem wypracujemy zarys strategii dla Twojej firmy. Dowiesz się:

– JAKIE SĄ ELEMENTY SILNEJ MARKI

– JAK KOMUNIKOWAĆ TWOJĄ MARKĘ

– JAK DZIAŁA IDENTYFIKACJA WIZUALNA

– JAK POZYCJONOWAĆ MARKĘ

Większość początkujących przedsiębiorców nie ma strategii marki, w związku z czym nie jest w stanie sprzedać swoich produktów po właściwej cenie, albo wręcz konkuruje tylko ceną. To nigdy nie jest dobra strategia!

Wyobraź sobie, że zamiast Ty szukać klientów, oni zgłaszają się do Ciebie! Wyobraź sobie, że możesz odmawiać zlecenia, jeśli jego warunki Ci nie odpowiadają (bo masz ich dosyć), wyobraź sobie, że sprzedajesz bez sprzedawania… Chciałbyś się dowiedzieć, jak to zrobić?

Jeżeli jedyną korzyścią, którą byś wyciągnął z tego szkolenia, byłoby osiągnięcie rozpoznawalności w Twojej grupie doceloweja coza tym idzie możliwość podniesienia cen o 10%, to byłoby ono absolutnie warte inwestycji. Ale jest jeszcze wiele innych korzyści:

– po szkoleniu będziesz wiedzieć jak budować silną markę

– dowiesz się, jaką strategię budowania marki możesz przyjąć

– dowiesz się jak trwale zwiększać wartość Twoich produktów

Czy chcesz z Twoją firmą naprawdę osiągnąć sukces, dzięki większej ilości klientów, ukierunkowanej strategii i mądrym wydatkom, czy chcesz nadal stać w miejscu? Czas na decyzję.

Adres

Szkolenie odbędzie się w lokacji:  Verzamelgebouw Reeuwijk

 

Zgłoszenia

Gwarantujemy miejsce na szkoleniu tylko po uiszczeniu wpłaty. Ilość miejsc jest ograniczona.