+31 623 946 617 office@5alfa.com

Szkolenie całodziennie "Jak założyć i skutecznie rozwijać firmę w Holandii"

Twoja inwestycja: 150 -> 85 (+BTW)

Szkolenie „Jak założyć i skutecznie rozwijać firmę w Holandii” jest skierowane do osób, które mają intencję, lub są w procesie zakładania własnej firmy w Holandii, jak również do tych wszystkich, którzy mają już firmę od jakiegoś czasu, ale pragną rozwijać się szybciej i skuteczniej.

Dla kogo konkretnie jest to szkolenie?

 

– Dla początkujących przedsiębiorców od 0 do 3 lat działalności,

– Dla osób, które zamierzają lub zastanawiają się nad założeniem firmy.

 

Co wyniesiesz z tego szkolenia?

 • Na szkoleniu dowiesz się jakie są najczęściej popełniane błędy przez początkujących przedsiębiorców, powodujących, że tracisz masę czasu i pieniędzy
 • Przedstawimy Ci jakie są DOKŁADNIE KROKI, które musisz przejść przy zakładaniu własnej firmy
 • Przedstawimy Ci formy prawne w Holandii
 • Poinformujemy Cię, co musisz wiedzieć na początek o finansach i podatkach w Holandii
 • Otrzymasz wzór biznes planu, formalny i dla siebie
 • Nabierzesz pewności siebie i będziesz wiedzieć co robić dalej, aby Twoje marzenie przekształciło się w rzeczywistość
 • Przedstawimy Ci kilka narzędzi, które ułatwią Cii niesamowicie prowadzenie biznesu
 • Przedstawimy Ci 7 kroków, które doprowadzą do pozyskiwania większej ilości klientów i szybkiego rozwoju firmy
 • Odpowiemy na każde Twoje pytanie (dodam, że żadne pytanie nie jest głupie, bo wszyscy musimy od czegoś zacząć!)
 • Otrzymasz certyfikat Klubu Dobrego Biznesu
 • Otrzymasz zaproszenie do udziału w spotkaniach i grupie Facebookowej Klub Dobrego Biznesu

To szkolenie będzie całkowicie praktyczne, bo ja i moi partnerzy jesteśmy praktykami biznesu. Mamy adekwatne wykształcenie, i uczyliśmy się również ze szkoleń, podcastów, książek, internetu, ale przede wszystkim z własnego DOŚWIADCZENIA, tutaj w Holandii.

 

Czy na szkoleniu można się w ogóle nauczyć prowadzenia firmy?

Teraz zastanawiasz się pewnie.. czy na szkoleniu w ogóle można się nauczyć prowadzenia firmy?  Tak, to prawda: w kilka godzin nie da się przekazać wszystkiego, ale wystarczająco, żebyś mógł zacząć działać samodzielnie na podstawie konkretnego planu, kroków, które wyjaśnię. Podzielę się również wieloma praktycznymi wskazówkami, które zaoszczędzą Ci masę czasu i pieniędzy. Dlaczego miałbyś z nich nie skorzystać? Reszta nauczysz się rzeczywiście ze swojego doświadczenia, ale już z ułatwionym startem!

Pewnie słyszałeś już wiele tych typowych historii sukcesu znanych mówców… Niewielu dzieli się historiami swoich porażek i błędami, które wcześniej popełnili, zanim doszli dokąd doszli. Ja wierzę głęboko, że najwięcej można się nauczyć z błędów, i dzielę się m.in. błędami, które ja popełniłam, a od których Ciebie chcę ustrzec.

 

Skąd w ogóle to szkolenie?

Jest sporo tego typu szkoleń w języku holenderskim czy angielskim w Holandii, i no i coraz więcej online.. Ja jednak jestem przeświadczona, że nic nie zastąpi kontaktu na żywo, tu i teraz, i we własnym języku. Wiedza we własnym języku „wchodzi” do głowy po prostu lepiej, nie sądzisz? Gdybym ja 4 lata temu znalazła to szkolenie, byłabym na nim na pewno. Więc właśnie taką możliwość chcę dać Tobie dzisiaj. Bo wiem, że my Polacy na emigracji nie zawsze mamy łatwo, ale dużo możemy. Potrzebujemy tylko wsparcia i narzędzi. I możemy wspierać się nawzajem, co ja z dużą przyjemnością zawsze robię.

 

Szkolenie jest prowadzone przez 3 specjalistów z 3 różnych firm:

Lidia Krawczyk-Rikken: praktyk i trener biznesu, ekonomista z wykształcenia, od 2014 prowadzi własną firmę i wspiera polskich przedsiębiorców w Holandii, aby beztresowo i skutecznie mogli rozwijać swoje firmy.

Monika Dijkman-Krawczyk jest właścicielką firmy Fiscali zajmującą się administracją finansową przedsiębiorstw działających na terenie Holandii. Monika mieszka w Holandii od 1996 roku i ukończyła tutaj Wyższą Szkołę Administracji i Zarządzania w Utrechcie. Firmę Fiscali założyła w styczniu 2008 roku. Na dzień dzisiejszy posiada 6 pracowników i prowadzi rachunkowość ponad 180 firm zarówno polskich jak i holenderskich. Monika uważa ze dobrze prowadzona księgowość jest kluczem sukcesu każdego przedsiębiorcy!

Dariusz Kurek to specjalista ds. księgowości, właściciel Kurek Biuro Rachunkowe w Hadze. Kurek Biuro Rachunkowe oferuje pełną obsługę księgową dla firm jednoosobowych, spółek VOF i BV na terenie całej Holandii. Darek jest również twórcą portalu Kropka.nl dla początkujących przedsiębiorców w Holandii.

 

Adres i godziny

Adres: Verzamelgebouw Reeuwijk
Leeghwaterstraat 25
2811 DT Reeuwijk (30 min od Hagi, 30 min od Rotterdamu, 40 min od Lisse)

Szkolenie odbędzie się w godz. 9.30-17.00.

Co mówią o tym szkoleniu moi klienci?

Sobotnie spotkanie z Lidią pozwoliło mi na odkrycie nieuświadomionych dotychczas błędów, jakie popełniałam. Jestem przekonana, że wiedza i informacje jakie zdobyłam na Twoim szkoleniu zmobilizują mnie do podjęcia kolejnych dzialań i doskonaleniu mojej firmy. Dziekuję Ci raz jeszcze. Do następnego spotkania!” Patti Farfan

„Bardzo opóźniona ale bardzo szczera opinia. 5Alfa dziękuję za rozjaśnienie w głowie i cenne wskazówki, jak to wszystko właściwie poukładać.Na szkoleniu w Hadze (1 kwietnia 2017), w którym miałam przyjemność uczestniczyć, panowała miła atmosfera, pozwalająca poczuć się swobodnie oraz aktywnie uczestniczyć. I mimo, że nadal mam natłok pomysłów, planów, propozycji, wiem co z tym zrobić. Lidio myślę, że to nie było nasze ostatnie spotkanie. Szczerze polecam szkolenia 5Alfa wszystkim, którzy myślą o własnej firmie w Holandii, ale i tym którzy już działają lecz chcieliby coś w swojej firmie zmienić, rozwinąć, udoskonalić.” Wioletta Kamińska-Wrzos

„Na szkoleniu podobały mi się indywidualne rady dla poszczególnych uczestników szkolenia. Poleciłbym szkolenie każdemu, kto ma zamiar wystartować z własnym biznesem.” Grzegorz Szumilas

 

Zgłoszenia

Klinknij na przycisk poniżej, aby zgłosić swój udział i opłacić szkolenie. Opłaty można wykonać poprzez Ideal, kartę lub przelewem (wybierz preferowaną opcję)/

Gwarantuję miejsce na szkoleniu tylko po uiszczeniu opłaty na konto bankowe. Ilość miejsc jest ograniczona!