"Więcej klientów, większe dochody w 7 krokach"

Twoja inwestycja: 150(+BTW)

To całodzienne szkolenie z marketingu skierowane jest specjalnie do przedsiębiorców, którzy chcą pozyskać więcej klientów i rozwijać się szybciej, mniejszym nakładem czasu i pieniędzy, dzięki wykorzystaniu odpowiednich narzędzi marketingowych,  online i nie tylko.

Rijswijk, 27.10.2018 – SZKOLENIE WYPRZEDANE. Dowiedz się o nowy termin: office@5alfa.com lub 0623 946 617

Jeżeli masz nadal za mało klientów..

Jeżeli próbowałeś różnych form reklamy – na portalach, na Facebooku, zapłaciłeś za Adwordsy, ale żadna z nich nie wydaje się przekładać na konkretne dochody

Jeżeli chcesz tworzyć skuteczne reklamy mimo ograniczonych środków..

Jeżeli nie masz pojęcia o marketingu, nie wiesz od czego zacząć, choć wiesz, że tego potrzebujesz..

to KONIECZNIE POWINIENEŚ BYĆ NA TYM SZKOLENIU!

Właśnie dlatego, że rozumiem gdzie jesteś (byłam dokładnie w tym samym miejscu 4 lata temu), postanowiłam zorganizować szkolenie, które wyjaśni Ci jak dotrzeć do Twoich klientów i jak spowodować, żeby kupili, i do Ciebie wracali.

Są pewne rzeczy, które musisz wiedzieć o marketingu, niezależnie od branży w której działasz, niezależnie od tego, czy Twoimi klientami są klienci indywidualni czy firmy.

 

W programie szkolenia

 • Jak tworzyć skuteczną reklamę?
 • Jak zaistnieć w social media?
 • Jak budować strategię marketingową?
 • Jak wygląda strona internetowa, która sprzedaje?
 • Budowanie silnej marki
 • Budowanie listy mailingowej
 • Narzędzia, z których korzystam

Prowadzący

Z zawodu menadżer projektów, z zamiłowania trener. Od 4 lat prowadzi własną firmę w Holandii i zna "od środka" problemy początkujących przedsiębiorców. Od początku 2017 roku przeszkoliła więcej niż 300 osób rozwijających swoje biznesy. Założycielka platformy networkingowej Klub Dobrego Biznesu. Jej misją jest przekazywanie wiedzy tak, aby jej klienci rozwijali skrzydła z biznesem szybciej i skuteczniej i mogli dzięki temu spełniać swoje marzenia.

Lidia Krawczyk

Trener, strateg, praktyk biznesu, Klub Dobrego Biznesu

Założyciel agencji Twój Marketing.nl, która od 2015 roku wspomaga polskich przedsiębiorców na polu brandingu i marketingu, oraz firmy Poliglota.nl, która świadczy usługi takie jak lekcje językowe, tłumaczenie i copywriting. Mateusz urodził się w Holandii, ma dwa języki ojczyste (NL, PL) oraz profesjonalny, płynny angielski. Jego kompetencje językowe połączone z biznesowymi stawiają go w wyjątkowej pozycji, dzięki czemu optymalnie może wesprzeć firmy polskie nakierowane na klienta holenderskiego oraz międzynarodowego.

Mateusz van Schaik

Specjalista od kompleksowego budowania wizerunku, Twojmarketing.nl

Jego przygoda z reklamą zaczęła się od organizacji materiałów reklamowych do restauracji Taty, później był odpowiedzialny między innymi za marketing w dużej polskiej spółce i w końcu zrodziła się własna firma. Obecnie mieszka w Holandii i swoje umiejętności stara się przenosić na tutejszy grunt.

Jakub Nguyen

Właściciel agencji reklamowej, twórca strona internetowych, Umaj.eu

Jeśli myślisz, że marketing jest tylko dla dużych firm, to mocno się mylisz. Marketing to nic innego niż sposób dotarcia do klienta. Możesz to robić skutecznie i niedrogo, jeśli tylko dowiesz się jak.

Większość początkujących przedsiębiorców nie zdaje sobie sprawy, że marketing może im zająć nawet 50% czasu! Na początku nie robią nic, i mają szczęście, jeśli znajdą klientów wśród znajomych, byłych pracodawców itp. A potem zaczynają się płatne ogłoszenia, które nie działają, postowanie na Facebooku, które też słabo działa, ale zajmuje mnóstwo czasu, reklamy, ulotki, więcej ogłoszeń… Koszty rosną, a efekty są marne.. Też tak masz? Wiesz dlaczego? Bo po prostu wiesz za mało o marketingu. A na to jest rozwiązanie.. możesz się nauczyć.. po to jest to szkolenie!

Wyobraź sobie, że zamiast Ty szukać klientów, oni zgłaszają się do Ciebie! Wyobraź sobie, że możesz powiedzieć nie na  zlecenie, jeśli jego warunki Ci nie odpowiadają (bo masz ich dosyć), wyobraź sobie, że sprzedajesz bez sprzedawania… Chciałbyś się dowiedzieć, jak to zrobić?

Jeżeli jedyną korzyścią, którą byś wyciągnął z tego szkolenia, byłoby zwiększenie ilości Twoich klientów o 30%, to byłoby ono absolutnie warte inwestycji.

Jeżeli jedyną korzyścią, którą byś wyciągnął z tego szkolenia, byłoby obniżenie kosztów marketingu o 30%, to byłoby ono absolutnie warte Twojej inwestycji.

Czy chcesz z Twoją firmą naprawdę osiągnąć sukces, dzięki większej ilości klientów, ukierunkowanej strategii i mądrym wydatkom, czy chcesz nadal stać w miejscu? Czas na decyzję!

 

 

Twoje korzyści ze szkolenia:

 • dowiesz się jak pozyskać więcej (dobrych) klientówi i co za tym idzie – zwiększyć dochody!
 • dowiesz się jak realizować skuteczny marketing mniejszym nakładem (strategie marketingowe)
 • poświęcimy sporo czasu na skuteczny marketing w social media
 • podzielę się z Tobą praktycznymi narzędziami, których używam sama w prowadzeniu firmy
 • wyjdziesz ze szkolenia z konkretnymi wskazówkami, które pomogą Twojej firmie w zwiększeniu skuteczności w dotarciu i utrzymaniu klienta

 

Od początku roku 2017 już ponad 200 klientów skorzystało z moich szkoleń, a tutaj wypowiedzi niektórych z nich:

 

„Po szkoleniu inaczej patrzę na sposób pozyskiwania klienta. Poznałem nowe drogi pozyskania klienta i widzę wagę skupienia się na grupie klientów, którzy dają nam największy dochód.” Paweł Nowak, PN Kozijnen

„Na szkoleniu podobało mi się przedstawienie nowych kanałów pozyskiwania klienta, instrukcje tworzenia strony internetowej oraz jak badać rynek. Bardzo dobre szkolenie.” Monika Zgłobień, Damar Rozliczenia

„Szkolenie z marketingu zawierało wyraziste i skuteczne porady. Czysty język przekazu i wspaniała atmosfera w grupie, która wzajemnie się wspierała.” Agata Gajda, Schoon&Co

„Na szkoleniu podobały mi się konkretne informacje, forma szkolenia – praca w parach oraz możliwość aktywnego udziału podczas szkolenia.” Monika Dadaczyńska, Monxheaven

 “Wyśmienite szkolenie dla osób już prowadzących firmy, jak również dla potencjalnych przedsiębiorców. Plusem były podawane (z życia) przykłady.” Krzysztof Birlet, Niedziela.nl

Kiedy, gdzie, jak?

Szkolenie jest całodziennie, odbywa się  w godzinach 10.00-17.00. W czasie szkolenia będzie serwowany lunch, kawa, herbata i napoje (w koszcie szkolenia).

Adres:

Siedziba TNP Fiscaaladvies

Veraartlaan 8, piętro 2
2288 GM Rijswijk
budynek „Hortis”, dojazd tramwajem 17, przystanek „Patentlaan”