+31 623 946 617 office@5alfa.com

Jak założyć własną firmę w Holandii

Cztery lata temu założyłam własną firmę. Z formalnościami nie miałam dużego problemu – jaka forma prawna, nazwa, logo, rejestracja w KvK – to było dość proste. Większe wyzwanie przyszło, kiedy przygotowywałam własną ofertę. Jaki ma być produkt, kto jest moim klientem, jak się robi marketing? Jak myśleć o finansach, jak ustalić taryfę? Tego wszystkiego uczyłam się krok po kroku, popełniając błędy, szukając, próbując.. To „błądzenie” kosztowało mnie mnóstwo czasu, a co za tym idzie, pieniędzy.

Wtedy bardzo by mi się przydał taki przewodnik – pigułka wiedzy, która prowadziłaby mnie krok po kroku po najważniejszych etapach zakładania i planowania biznesu. Dlatego coś takiego postanowiłam stworzyć, i teraz oddać w Twoje ręce!

Mam nadzieję, że znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytania, a przekazane informacje choć trochę ułatwią Ci drogę do sukcesu z własną firmą. Ja jestem przekonan o ich wartości, ponieważ są zebrane na bazie moich własnych doświadczeń.

Jeśli czegoś tam brakuje, proszę napisz do mnie (lidia@5alfa.com) – będę się starać publikować kolejne uzupełnione wersje.

Życzę Ci dobrej lektury i sukcesu z własną firmą!

Lidia Krawczyk-Rikken

 

Tak, chce otrzymac bezplatny przewodnik "Jak zalozyc firme w Holandii"
dit veld niet invullen s.v.p.