Szkolenie "Strategia budowania marki"

Twoja inwestycja: 150(+BTW)

1 grudnia 2018, Rijswijk k. Hagi

To całodzienne szkolenie odpowiada na pytanie, jak budować silną i spójną markę, która da Ci przewagę wśród konkurencji, pokaże Twoją unikalność i tym samym umożliwi Ci podwyższenie taryfy i zwiększenie dochodów!

To szkolenie jest dla Ciebie, jeżeli:

  • chcesz móc zastosować wyższe ceny na Twoje usługi czy produkty
  • chcesz, aby Twoja firma była rozpoznawalna i wyróżniała się wśród konkurencji
  • chcesz, aby klienci Cię polecali i promowali Twoją firmę

 

Podczas tego szkolenia:

 

– ustalimy z czego powinna być znana Twoja marka, jak się wyróżniać i jak to promować? (tak, omówimy to w praktyce, dla Twojej firmy)
– czy możesz obudować Twój produkt tak, aby zwiększyć jego wartość, i co za tym idzie – cenę? Czym obudować, jak to zrobić w praktyce?
– co to jest storytelling? Napiszesz swoją historię (firmy) tak, aby można jej użyć i przyciągnąć uwagę klienta i wzbudzić jego sympatię i zaufanie
– jak wykorzystać naturalny snobizm do pozycjonowania marki?
– identyfikacja wizualna – jak użyć oprawy graficznej do budowania Twojej marki?
Jako rezultat tego szkolenia dowiesz się konkretnie, jak się „sprzedać”, i wyjdziesz z konkretami, których możesz użyć w Twoim „brandingu”: na stronie internetowej, na social media czy w kontaktach na żywo.

 

Prowadzący

Z zawodu menadżer projektów, z zamiłowania trener. Od 4 lat prowadzi własną firmę w Holandii i zna "od środka" problemy początkujących przedsiębiorców. Od początku 2017 roku przeszkoliła więcej niż 300 osób rozwijających swoje biznesy. Założycielka platformy networkingowej Klub Dobrego Biznesu. Jej misją jest przekazywanie wiedzy tak, aby jej klienci rozwijali skrzydła z biznesem szybciej i skuteczniej i mogli dzięki temu spełniać swoje marzenia.

Lidia Krawczyk

Trener, strateg, praktyk biznesu, Klub Dobrego Biznesu

 

Większość początkujących przedsiębiorców nie ma strategii marki, w związku z czym nie jest w stanie sprzedać swoich produktów po właściwej cenie, albo wręcz konkuruje tylko ceną. To nigdy nie jest dobra strategia!

Wyobraź sobie, że zamiast Ty szukać klientów, oni zgłaszają się do Ciebie! Wyobraź sobie, że możesz odmawiać zlecenia, jeśli jego warunki Ci nie odpowiadają (bo masz ich dosyć), wyobraź sobie, że sprzedajesz bez sprzedawania… Chciałbyś się dowiedzieć, jak to zrobić?

Jeżeli jedyną korzyścią, którą byś wyciągnął z tego szkolenia, byłoby osiągnięcie rozpoznawalności w Twojej grupie doceloweja coza tym idzie możliwość podniesienia cen o 20%, to byłoby ono absolutnie warte inwestycji. Ale jest jeszcze wiele innych korzyści:

– po szkoleniu będziesz w stanie podnieść wartość Twojej marki, a co za tym idzie – ceny

– dowiesz się, jak budować silną markę, aby długoterminowo przynosiła korzyści dla Twojej firmy

– dowiesz się jak trwale zwiększać wartość Twoich produktów

 

A oto co o naszych szkoleniach mówią klienci:

Wrażenia bardzo dobre. Pełen profesjonalizm, miła atmosfera, dużo konkretnych informacji. Konkretnie i na temat. Po pierwszym szkoleniu wiedziałam, że będę chciała przyjść na kolejne. Przekonałaś mnie Ty, Lidio i wiedza, którą przekazujesz wraz z innym doświadczonymi przedsiębiorcami. Monika Stolarczyk – Olivia Steam

Szkolenie ze strategii marki dostarczyło mi w 100% informacji, których potrzebowałam.  Wiele interesujących informacji przekazał Mateusz van Schaik – trafia on do klienta swoją szczerością i precyzją. Szkolenie chętnie polecę znajomym, gdyż otwiera ono oczy na ważność funkcjonowania m.in. strony internetowej, reklamy, tworzenia historii firmy, budowania strategii marki. Katarzyna Płonka

Na szkoleniu panowała bardzo miła, przyjazna atmosfera. Dużo wiadomości i dobry przekaz.. Jestem o parę stopni mądrzejsza i skorzystam w przyszłości z dalszych szkoleń. Małgorzata Kiejnig, Mooie Schoone Huis

Mam bardzo pozytywne wrażenia: podobała mi się wymiana zdań między uczestnikami, otwartość i praktyczne porady. Bardzo fajny i rzeczowy przekaz Lidii, jej dotarcie osobiste i namacalne wręcz przykłady. Wielkim plusem było dla mnie poznanie innych właścicieli firm, nawiązanie kontaktów bezpośrednio. Taka możliwość nawiązania współpracy jest nie do wycenienia. Bardzo cenne było również rozważenie moich pytań i realnych bieżących problemów danej firmy. Monika Matyskieło, ABC Party Monika

Na szkoleniu ze Strategii Marki trafiła do mnie przekazana z praktycznego punktu widzenia wiedza Lidii. Bardzo podobala mi się prezentacja Mateusza van Schaik na temat identyfikacji wizualnej. Poleciłabym to szkolenie z całego serca. Zawierało dużo praktycznych i dało mi dużo do przemyślenia. Kasia Saiu-Ryszka, Sweet Celebration

 

Kiedy, gdzie, jak?

Szkolenie jest całodziennie, odbywa się w godzinach 10.00-17.00. W czasie szkolenia będzie serwowany lunch, kawa, herbata i napoje (w koszcie szkolenia).

Adres:

Siedziba TNP Fiscaaladvies

Veraartlaan 8, piętro 2
2288 GM Rijswijk
budynek „Hortis”, dojazd tramwajem 17, przystanek „Patentlaan”